Medewerkers

Wie is wie?

Maak gebruik van onze jarenlange expertise. Als lid van Confederatie Bouw Limburg doe je dat elke dag.
Chris Slaets

Directeur

T 011 30 10 38 - G 0495 16 32 10

chris.slaets@confederatiebouw.be

Mieke Simons

Adjunct Directeur

T 011 30 10 32 - G 0475 75 70 90

mieke.simons@confederatiebouw.be

Evelien Baré
Evelien Baré

Opleidingscoördinator - Communicatieverantwoordelijke

T 011 30 10 36

evelien.bare@confederatiebouw.be

Lore Bollen
Lore Bollen

Administratie Opleidingen & Zaalverhuur

T 011 30 10 37

lore.bollen@confederatiebouw.be

Goele Kerckhofs

Adviseur Transformatie Bouw Limburg

T 011 30 10 30 - G 0486 13 92 87

goele.kerckhofs@confederatiebouw.be

Vince Feytongs

Adviseur Transformatie Bouw Limburg

T 011 30 10 39

vince.feytongs@confederatiebouw.be

Jochen Panis
Jochen Panis

Juridisch adviseur

T 011 30 10 34

jochen.panis@confederatiebouw.be

Jean-Pierre Neyens

Boekhouding

T 011 30 10 31

jean-pierre.neyens@confederatiebouw.be

Freddy Thuysbaert

Account manager

T 011 30 10 35 - G 0475 75 70 10

freddy.thuysbaert@confederatiebouw.be

Benny Courant

Adviseur

T 011 30 10 34 - G 0473 99 21 94

benny.courant@confederatiebouw.be

Sally Hanssen

Algemene Administratie - Patronale Vereveningsdienst

T 011 30 10 30

sally.hanssen@confederatiebouw.be

Mireille Lijnen

Directiesecretaresse

T 011 30 10 30

mireille.lijnen@confederatiebouw.be

Kalender

Bekijk onze kalender en blijf op de hoogte van interessante evenementen en opleidingen. 

december

z m d w d v z
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31